Kada verta patiems kurti mobiliąją aplikaciją?

mobiliuju aplikaciju kurimas
Taigi, verslininkams ir mobiliųjų aplikacijų kūrėjams, kurie dar tik rutulioja pirmosios aplikacijos idėją galvoje, savarankiškai kurti interneto svetainę arba mobiliąją aplikaciją patariama, kai trūksta pinigų mobilių apps’ų profesionalų kūrėjų pasamdymui(UAB „Appside“ – apps kūrimas) ir yra pakankamai laiko žaisti su WordPress (svetainės atveju) arba mobiliųjų aplikacijų kūrimui skirtomis programomis (antruoju atveju).

Vartotojus pritraukia mobiliosios aplikacijos turinys arba resursų funkcionalumas. Žmonės nori gauti informaciją, kažką įsigyti, peržiūrėti ir pakomentuoti draugų nuotraukas ir t.t. Mobiliųjų programų vartotojai nori to paties. Jie ieško informacijos arba nori atlikti vienus ar kitus veiksmus, tokius kaip apsipirkimas ir pan.

Tačiau, prieš pradėdami kurti aplikaciją, kuri lyg ir patenkins visus ką tik išvardintus vartotojų poreikius, pagalvokite, ar Jums užtenka žinių ir patirties, dirbant su mobiliųjų aplikacijų kūrimo programomis?  Visų pirma turite itin gerai su jomis susipažinti ir pasimėginti, pirmai pradžiai, smulkesnius produktus ir tik tada pereiti prie stambaus produkto kūrimo. O kai įvaldysite šias programas, Jūs tikrai galėsite bandyti sėkmę ir paleisti aplikaciją į rinką.

Pabandykite sukurti aplikaciją savarankiškai, jeigu:

  • Atliekate pirmuosius žingsnius versle. Ir nenorite mobiliosios aplikacijos startui imti kreditų ar neturite galimybių samdyti programuotojus. Auditorija atleis vieną kitą pradedančiojo kūrėjo klaidelę, tačiau už jas gali pasmerkti stambią kompaniją. Todėl nekurkite aplikacijos savarankiškai, jeigu turite stambų verslą. Tokiu atveju samdykite profesionalus.
  • Jūsų klientams reikalinga aplikacija išmaniesiems įrenginiams, kuri būtų labai paprasta savo veikimo principu. Tarkime, galite apsieiti be programuotojų, jeigu norite svetainę konvertuoti į aplikaciją.
  • Jus ir Jūsų vartotojus tenkina šabloninis mobiliosios aplikacijos dizainas. Šį punktą galima suformuluoti taip: jeigu aplikacijos turinys ir funkcionalumas – profesionaliai atlikti, mažai kas kreips dėmesį į dizainą.
  • Sėkmingas arba nepasisekęs aplikacijos startas nesukels staigaus ir griaunančio poveikio verslui ar Jūsų asmeniniam biudžetui.
  • Jums aplikacija buvo reikalinga jau „vakar“. Šiuo atveju teks pasirinkti vieną iš dviejų variantų: sumokėti programuotojams už jau paruoštą platformą arba pasistengti kuo greičiau sukurti aplikaciją savo jėgomis.
  • Jūs nenorite priklausyti nuo programuotojų. Jeigu baiminatės, kad jų paslaugos kainuos per brangiai, naudokite gatavus sprendimus. Tik atminkite, kad juos taip pat turite nuolat atnaujinti.

Taigi, jeigu, Jums tinka bent vienas aukščiau paminėtų punktų, galite bandyti kurti mobiliąją aplikaciją savarankiškai. Tačiau, atminkite, kad kaip ir bet kurios naujos veiklos pradžioje, Jums gali nesisekti. Tačiau šiuolaikinės technologijos skuba Jums į pagalbą: skaitykite, žiūrėkite video apie tai, kaip kurti mobiliąsias aplikacijas patiems ir Jums būtinai pasiseks.